فهرست ناوبری برگه ها

آموزش زبان انگلیسی، فرانسه، آلمانی، اسپانیایی و ...

گروه آموزشی فرانسه

فرانسه

فرانسه

آیا زبان فرانسه تنها زبانی کاربردی برای علاقه مندان آن می باشد؟

بیش از 260 میلیون نفر در 5 قاره در سراسر جهان به زبان فرانسه صحبت میکنند. زبان فرانسه بعد از زبان انگلیسی دومین زبان خارجی است که در سطح دنیا فرا گرفته می شود و نهمین زبانی است که بیش از سایر زبان ها در دنیا به طور گسترده صحبت می شود. همچنین درکنار انگلیسی زبان فرانسه تنها زبانی است که در تمام کشورهای دنیا در مدارس تدریس می شود. فرانسه بزرگترین شبکه موسسات فرهنگی را دارد، که دوره های آموزش زبان فرانسه را برای بیش از 750000زبان آموز برگزار می نماید.

در ایران زبان فرانسه بعد از انگلیسی دومین زبان محبوب می‌باشد. تاریخچه زبان فرانسه در ایران به دوران مشروطه باز می‌گردد. در زمان قاجار بسیاری از رجال سیاسی برای ادامه تحصیل به فرانسه می‌رفتند که از همان زمان بسیاری از واژه‌های فرانسوی از طریق قوانین حقوقی وارد ایران شد و امروزه نیز در زبان فارسی بسیاری از این کلمات استفاده می‌شود و گاهی این کلمات به قدری در زبان فارسی استفاده شده‌است که بسیاری از افراد نمیدانند که این واژگان فرانسوی هستند.

گروه آموزشی فرانسه خانه زبان مفید با بهره گیری از اساتید برجسته آموزش زبان فرانسه و انتخاب جدیدترین متد های آموزش زبان فرانسه، نقش به سزایی در رشد زبان آموزان فرانسه داشته و دارد. فارغ التحصیلان گروه آموزشی فرانسه خانه زبان مفید همواره حضور موفقی در آزمون های بین المللی و مصاحبه های مهاجرت داشته اند.

 

  چند دلیل خوب برای فرا گیری زبان فرانسوی

تکلم به زبان فرانسوی امتیاز خوبی برای موفقیت تحصیلی در فرانسه است حتی اگر برای ادامه تحصیلات عالی در این کشور لزوما به تسلط به این زبان نیاز نباشد. با اینحال توجه داشته باشید: عدم آشنایی به این زبان یکی از نخستین دلایل شکست دانشجویان خارجی دراین کشور است به ویژه در رشته های علوم انسانی و حقوق.گروه آموزشی خانه زبان مفید در صدد است تا چند ماه آینده با کانون تبادلات فرهنگی ایران و فرانسه AFPEC در پاریس همکاری خود را آغاز نماید . در اینصورت گروه آموزشی فرانسه خانه زبان مفید به زبان آموزان خود مدرک بین المللی اعطاء خواهد کرد .

این گروه آموزشی فرصت بی نظیری برای کسانیکه قصد ادامه تحصیل در کشور فرانسه را دارند و یا به اقامت در این کشور می اندیشند فراهم آورده است .

زبان دیگر روابط بین الملل

زبان فرانسوی در عین حال زبان کار و زبان رسمی در سازمان ملل، اتحادیه اروپا، یونسکو، ناتو، کمیته بین المللی المپیک یا صلیب سرخ بین المللی است که این امر نشان دهنده اهمیت و اعتبار این زبان در دنیاست  .

زبان فرهنگ

زبان فرانسوی، زبان بین المللی  تئاتر، هنرهای بصری، رقص، معماری، آشپزی، مد و… است. تسلط به زبان فرانسوی نه تنها یعنی دسترسی به نسخه اصلی مهم ترین متون ادبیات فرانسه و فرانسوی زبان بلکه یعنی دسترسی به سینما و ترانه های موسیقی. زبانی برای یادگیری زبان های دیگر. با یادگیری زبان فرانسوی می توانید به آسانی زبان های دیگر لاتینی را مثل اسپانیولی، ایتالیایی، پرتغالی یا حتی رومانیایی را بیاموزید.

گروه آموزشی زبان فرانسه خانه زبان مفید هم برای بزرگسالان عزیز هم کودکان و نوجوانان علاقه مند به یادگیری زبان شعر و ادب ، زبان فرانسه ، کلاسهایی در سطوح مختلف و روزو سا عت متنوع برگزار میکند .گروه آموزشی فرانسه در این موسسه از کادری مجرب برخوردار است و اساتید برجسته ای در این زمینه مشغول آموزش عزیزان علاقه مند ، میباشند .

برگزاری کلاس های زبان فرانسه در خانه زبان مفید

تیم آموزشی زبان فرانسه در خانه زبان مفید، که تشکیل شده از مجرب ترین اساتید ایرانی و فرانسوی بوده و زیر نظر مستقیم مدیریت آموزشگاه سرکار خانم دکتر مهسا هاشمی طاهری، دکترای زبان و ادبیات فرانسه از دانشگاه تهران اداره می شود، همواره آماده ی ارائه ی متنوع ترین و کاربردی ترین کلاس های آموزش زبان فرانسه با جدیدترین متدها و وسایل آموزشی روز دنیا می باشد. به عنوان یکی از مهمترین ویژگی های دوره های آموزش زبان فرانسه در خانه زبان مفید می توان به متفاوت بودن شیوه ی برگزاری کلاس ها نسبت به کلاس های درس رایج و دارا بودن پتانسیل بالای گفتاری و شنیداری آن ها اشاره کرد که به زبان آموز این فرصت را می دهد تا از همان ابتدای یادگیری در صحبت کردن و مباحث موضوعی درس شرکت کند و زبان را به شیوه ی فعال و خلاقانه فرابگیرد.

دوره های زبان فرانسه ی خانه زبان مفید در سطوح کاملا مبتدی تا پیشرفته به صورت کلاس های گروهی، نیمه خصوصی و خصوصی برگزار می شوند.

● طول دوره های گروهی 12 جلسه بوده و کلاس های نیمه خصوصی و خصوصی به صورت 10 جلسه ای ثبت نام می شوند.

برای اطلاعات بیشتر بر روی یکی از گزینه های زیر کلیک کنید

جدول ترم ها

جدول ترم ها

متد آموزشی

متد آموزشی