فهرست ناوبری برگه ها

آموزش زبان انگلیسی، فرانسه، آلمانی، اسپانیایی و ...

کلاسهای تابستانه خانه زبان مفید

کلاسهای تابستانه خانه زبان مفید

کلاسهای تابستانه برای کودکان و بزرگسالان  از خرداد ماه آغاز خواهد شد . آموزشگاه زبان مفید از علاقه مندان به فراگیری هر چه بهتر زبان های خارجی دعوتبه عمل  میاورد تا با شرکت در کلاسهای این موسسه لذت یادگیری زبان را تجربه کنند و بیش از پیش از پیشرفت خود در مکالمه به زبانهای دیگر رضایت حاصل نمایند .

کلاسها ی تابستانه خانه زبان مفید  در دو شیفت صبح و عصر  در سطوح مختلف از مبتدی تا پیشرفته برگزار میشود .

flyer 93-01

 

کلاسهای تابستانه خانه زبان مفید هم شامل زبان انگلیسی هم فرانسه میباشد . البته زبان آلمانی و اسپانیایی هم در برنامه های ما گنجانده شده اند . از کودکان و نوجوانان علاقه مند به یادگیری زبان فرانسه و انگلیسی دعوت میکنیم تابستان امسال را در کلاسهای تابستانه خانه زبان مفید بگذرانند تا از پیشرفت خود لذت برده و تجربه تکلم به زبان دیگری را کسب کنند. بزرگسالان عزیز هم در هر گروه آموزشی که مایل باشند میتوانند از کلاسهای تابستانه خانه زبان مفید استفاده نمایند . کارمندان و شاغلین عزیزی که با کمبود وقت مواجهند در موسسه مفید میتوانند با خیالی آسوده از کلاسهای عصر موسسه بهره بگیرند .

5

دیدگاه شما چیست ؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>