فهرست ناوبری برگه ها

آموزش زبان انگلیسی، فرانسه، آلمانی، اسپانیایی و ...

وسایل آموزشی

وسایل آموزشی از مهمترین ابزارهای آموزش به حساب می آیند و استفاده از وسایل کمک آموزشی در عرصه های مختلف علمی و در گروه های سنی مختلف، به منظور درک بهتر مفاهیم آموزشی همواره از سوی متخصصین بخش آموزش توصیه شده است. یکی از جدیدترین و کارآمدترین وسایل آموزشی که می تواند در سرعت یادگیری نقش به سزایی داشته باشد و از تنوع خوبی نیز برخوردار باشد کامپیوتر و وسایل مرتبط با آن است.

در متدولوژی آموزش زبان به عنوان زبان خارجی، وسایل آموزشی از اصلی ترین قسمت ها به شمار می رود که در این میان، اهمیت کتاب درسی کاملا واضح است و انتخاب درست آن می تواند تا حدودی عملی بودن و نتیجه بخش بودن فرایند آموزش را تضمین کند. برای انتخاب صحیح کتاب درسی یا تالیف کتاب درسی ایده آل، باید با سیستم آموزش و وسایل کمک آموزشی و ویژگی های آنها آشنا بود. فرایند آموزش زبان خارجی در واقع ارتباطی است بین زبان آموز و معلم که در این تبادل، وسایل آموزشی نقش مهمی ایفا می کند.

با توجه به آمارهای منتشر شده، امروزه کاربرد تلفن همراه در زندگی روزمره مردم بسیار رو به رشد و فزونی است، و با توجه به اینکه تلفن های همراه هر روزه پیشرفته تر و کاربردی تر می گردند و افراد در گروه های سنی مختلف ساعات طولانی از زندگی خود را با این وسیله پرکاربرد و جمع و جور در مکان های مختلف می گذرانند، بر آن شدیم تا فکری نو در زمینه آموزش زبان و وسایل آموزشی برای فارسی زبانان را به اجرا در آوریم.

این موسسه قصد دارد با استفاده از تجربیات مدرسین کارآزموده خود، نرم افزار های جدید آموزش زبان های انگلیسی و فرانسه برای فارسی زبانان در چهار حوزه خواندن، نگارش، صحبت کردن، گوش دادن برای سطوح مختلف زبانی از مبتدی تا عالی در قالب برنامه های کاربردی موبایل فراهم آورد.

به زودی خبرهای خوشی را پیرامون این موضوع به زبان آموزان نوید خواهیم داد.

وسایل آموزشی

4 دیدگاه

دیدگاه شما چیست ؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>