فهرست ناوبری برگه ها

آموزش زبان انگلیسی، فرانسه، آلمانی، اسپانیایی و ...

مقالات

آيا هيچ فکر کرده‌ايد که دسترسي به اطلاعاتي که ديگران از آن بي‌بهره‌اند، چقدر مي‌تواند جالب باشد؟ يا صحبت کردن با افراد جالبي که ديگران نمي‌توانند با آنها ارتباط برقرار کنند؟ يا تحت تأثير قرار دادن اطرافيانتان هر موقع که دهانتان را باز مي‌کنيد؟

 

چطور با خواندن، انگليسي خود را تقويت کنيم  معمولاً افراد هنگام مطالعه يک متن (مثلاً يک روزنامه) سعي مي‌کنند با حداقل تلاش و حداکثر سرعت به مضمون اصلي مطلب پي ببرند. شايد بتوان اين استراتژي را «سريع خواني» ناميد. در اين استراتژي مغز تلاش مي‌کند تا جاي ممکن کلمات کمتري را بخواند و تنها کسري از ثانيه روي هر کلمه توقف مي‌کند.

 

چگونه لهجه خود را کاهش دهيم  بسياري از مشکلاتي تلفظي که زبان‌آموزان با آنها مواجه هستند در نتيجه استفاده غلط از اصواتي است که در زبان مادري خود به کار مي‌برند. بنابراين مشکلات تلفظي که شما از آن رنج مي‌بريد احتمالاً مشابه مشکلاتي است که ديگر زبان‌آموزان «هم زبان» شما هم با آن مواجه هستند.

 

چگونه تلفظ خود را بهبود بخشيم  استرس کلمه در درک مطلب شنيداري نقش بسيار مهمي را ايفا مي‌کند. زبان انگليسي، يک زبان «استرس محور» مي‌باشد که اين بدان معنا است که سيلابهاي خاصي استرس بيشتري نسبت به بقيه دريافت مي‌کنند، در حاليکه از روي کلمات فاقد استرس به سرعت مي‌گذريم.

 

سه مشکل اصلی پيش روی یک زبان آموز  همه زبان‌آموزان دوست دارند که به خوبي انگليسي صحبت کنند. آنها از اين فکر که قادر باشند «روان» صحبت کنند و با ديگران به انگليسي ارتباط برقرار کنند به هيجان مي‌آيند. اما آنها معمولاً توجهي به خود فرآيند آموزش ندارند. در نظر بيشتر زبان‌آموزان، فراگيري زبان انگليسي يک اجبار است.

 

تفاوتهای انگلیسی آمریکایی و انگليسی بريتانيایی  آيا انگليسي آمريکايي و انگليسي بريتانيايي دو زبان مجزا هستند يا دو حالت مختلف از زبان انگليسي؟ بعضي‌ها مي‌گويند آنها دو زبان مختلف هستند ولي خيلي‌ها آنها را تنها حالتهاي مختلفي از يک زبان مي‌دانند.

 

روشهای فراگیری لغات  به خاطر سپردن لغتهای یک زبان خارجی می تواند یکی از بخشهای خسته کننده در فراگیری زبان باشد. خوشبختانه روشهای مختلفی برای سرعت بخشیدن و نیز لذت بخش کردن آن وجود دارد که در ادامه به آن می پردازیم.

 

حفظ لغات با جعبه لایتنر  جعبه لایتنر یک روش کارآمد برای فراگیری لغات و … می باشد که در آن از کارت های نمایش یا همان فلش کارتها به نحو موثری استفاده می شود. این روش به شما کمک می کند تا بدون تلاش بسیار مطالب را از حافظه  کوتاه مدت خود به حافظه بلند مدت منتقل نمایید.

 

اهمیت فراگیری اصطلاحات  اصطلاحات کلمات و عبارات ثابتی هستند کـه یـا از لحاظ گرامری غیرعادی هستند (مثل «Long time, no see!» و یا از این جهت که دارای معنی‌ای هستند که نمی‌تواند از معانی کلمات تشکیل دهنده آن استخراج شود. هر زبانی دارای اصطلاحات خاص خودش می‌باشد و اغلب فراگیری آنها برای زبان‌آموزها دشوار می‌باشد.

کانال رسمی تلگرام به زبان انگلیسی

ارسال شده توسط در تاریخ May 16, 2016 در 1, آموزش, آموزشی, اخبار, اسلاید, انگلیسی, مقالات | 0 دیدگاه

کانال رسمی تلگرام خانه زبان مفیــــــــــــــــــــــــد

کانال رسمی تلگرام خانه زبان مفیــــــــــــــــــــــــد

کانال رسمی تلگرام خانه زبان مفیــــــــــــــــــــــــد

اموزش زبان انگلیسی

ارسال شده توسط در تاریخ Aug 31, 2015 در آموزش تصویری, اخبار | 0 دیدگاه

اموزش زبان کودکان

اموزش تصویری

ارسال شده توسط در تاریخ Aug 20, 2015 در آموزش تصویری, اخبار | 0 دیدگاه

اموزش تصویری اشکال به زبان انگلیسی …

آموزش تصویری

ارسال شده توسط در تاریخ Aug 6, 2015 در آموزش تصویری, اخبار | 0 دیدگاه

آموزش تصویری اعضای خانواده در زبان انگلیسی

اموزش تصویری

ارسال شده توسط در تاریخ Aug 4, 2015 در آموزش تصویری, اخبار | 0 دیدگاه

اموزش تصویری اعضای بدن 

اموزش تصویری میوه ها

ارسال شده توسط در تاریخ Aug 4, 2015 در آموزش تصویری, اخبار | 0 دیدگاه

اموزش تصویری میوه ها 

آموزش تصویری اعضای بدن به زبان انگلیسی

ارسال شده توسط در تاریخ Jul 11, 2015 در آموزش تصویری | 0 دیدگاه

آموزش اعضای بدن به زبان انگلیسی 

آموزش تصویری زبان انگلیسی

ارسال شده توسط در تاریخ Jul 6, 2015 در آموزش تصویری | 0 دیدگاه

انواع مدل های مو در زبان انگلیسی همراه با تصویر

داستان کوتاه انگلیسی همراه با ترجمه

ارسال شده توسط در تاریخ Jul 5, 2015 در آموزش تصویری | 0 دیدگاه

Mr Jones had a few days’ holiday , so he said , ” I’m going to go to the mountains by train.” He put on his best clothes, took a small bag, went to the station and got into the train. He had a beautiful hat, and he often put his head out of the window during the trip and looked at the mountains. But the wind pulled his hat off

Mr Jones quickly took his old bag and threw that out of the window too

THe other people in the carriage laughed. “Is your bag going to bring your beautiful hat back?” they asked

No, Mr Jones answered, but there’s no name and no bag . Someone’s going to find both of them near each other, and he’s going to send me the bag and the hat

ترجمه داستان کوتاه

آقای جونز چند روز تعطیل در پیش داشت ، پس با خود گفت : با قطار به کوه می روم. او بهترین لباسهایش را پوشید، کیف کوچکی برداشت، به ایستگاه رفت و سوار قطار شد. او کلاه زیبایی به سر داشت و اغلب در طول سفر سرش را از پنجره بیرون می آورد و کوهها را تماشا می کرد تا این که باد کلاهش را برد.

آقای جونز به سرعت کیف کهنه اش را هم برداشت و از پنجره به بیرون پرت کرد.

بقیه مسافران داخل قطار به او خندیدند و از او پرسیدند : آیا کیفت می خواهد کلاه زیبایت را برگرداند ؟

آقای جونز جواب داد : نه، در کلاهم نام و نشانی ندارم ولی در کیفم دارم. هر کسی که هر دوی آنها را نزدیک هم پیدا کند، کیف و کلاه را برای من خواهد فرستاد