فهرست ناوبری برگه ها

آموزش زبان انگلیسی، فرانسه، آلمانی، اسپانیایی و ...

مزیت یادگیری گروهی زبان

یادگیری گروهی زبان بهتر است یا یادگیری زبان به صورت فردی؟ آیا رفتن به کلاس زبان به صرفه است؟ اگر می‌خواهیم هزینه کلاس زبان بدهیم بهتر نیست به صورت فردی باشد که معلم توجه بیشتری به ما کند؟ این‌ها سوالات رایجی هستند که معمولا والدین و خود زبان آموزان هنگام ثبت نام در کلاس‌ زبان با آن مواجه هستند. براي يادگيري هر زباني از جمله انگليسي هميشه نكاتي وجود دارد كه اگر رعايت شوند فرآيند يادگيري را لذت بخش‌تر مي كنند. يادگيري گروهي زبان يكي از همين موارد مي‌باشد. شرکت در کلاس زبان مزيت هاي فراواني داشته كه تاثير بسيار زيادي در يادگيري بهتر زبان دارد. در این مقاله سعی کرده‌ایم که مزیت یادگیری گروهی زبان را برای زبان آموزان مشخص کنیم.چند امتياز برتر استفاده از كلاس هاي گروهي زبان به شرح زير است:

مزیت-یادگیری-گروهی-زبان

یادگیری گروهی زبان در کلاس زبان

افزایش ذوق و تلاش با یادگیری گروهی زبان

در کلاس زبان روش‌های مناسبی برای یادگیری هر مهارت وجود دارد. مثلا اگر از دیکته خوشتان نمی‌آید با استفاده از روش‌های مناسب یادگیری گروهی زبان، ذوق و تلاش شما برای یادگیری دیکته کلمات افزایش خواهد یافت. همچنین حس رقابت موجود در کلاس‌های گروهی زبان، باعث ایجاد انگیزه برای زبان آموزان خواهد شد.

افزایش اعتماد به نفس با شرکت در کلاس زبان

اغلب زبان آموزان به دانسته‌های خود شک دارند و از سطح تسلط خود به زبان آگاهی کافی ندارند. یادگیری گروهی زبان به آنها کمک می‌کند با صحبت کردن در جمع اعتماد به نفس خود را بالا برده و انگیزه بیشتری برای ادامه یادگیری زبان داشته باشند. از طرفی از میزان خجالتشان هنگام صحبت کاسته شده و به تدریج  مکالمه به زبان دیگر برایشان امری عادی می‌شود.

کاهش اشتباهات با یادگیری گروهی زبان

هنگام یادگیری گروهی زبان، زبان آموزان تمایلات، علایق و ایده‌های خود را با همکلاسی و معلم خود مطرح می‌کنند و در این صورت معلم نیاز افراد مختلف را می‌فهمد، اشکالات آنها را با کمک همکلاسیشان رفع کرده و این امر موجب می‌شود که اشکالات هر فرد به مرور زمان کاهش یابد. زبان آموزان دیگر هم با اشتباهات مختلفی که ممکن است روزی خود نیز با آن مواجه شوند آشنا شده و از آن درس می‌گیرند.

یادگیری گروهی زبان در موسسه مفید

موسسه زبان مفید در تلاش بوده است که با استفاده از بهترین کتاب های آموزشی و کمک آموزشی و دیگر امکانات، یادگیری گروهی زبان را برای زبان آموزان و حتی معلمین لذت بخش‌تر کند. چرا که یادگیری هر زبانی با لذت بیشتر سبب علاقه مندی بیشتر افراد به آن زبان خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر از کلاسهای گروهی ما با شماره 22653730 تماس بگیرید.

دیدگاه شما چیست ؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>