فهرست ناوبری برگه ها

آموزش زبان انگلیسی، فرانسه، آلمانی، اسپانیایی و ...

فرانسه کودکان

آیا میدانید حدود 50% از رشد هوشی کودک بین زمان تولد تا چهارسالگی و حدود 30% بین 4 تا 8 سالگی و 20% باقیمانده بین 8تا 17 سالگی شکل میگیرد.
بهترین زمان یادگیری زبان دوم در سنین خردسالی و کودکی است . بسیاری از والدین نسبت به آموزه های فرزندانشان حساسیت خاصی دارند و این فرصت طلایی را از دست نمی دهند .
آموزشگاه زبان مفید ، کلاسهای آموزشی زبان فرانسه کودکان خود را برای کودکان 5 سال به بالا برگزار میکند باشد که قدم مفید و موثری برای فرزندان عزیز شما باشد .
کلاسهای زبان فرانسه  کودکان در خانه زبان مفید با برخورداری از اساتید مجرب و سطح کیفی برتر ، مخصوص کودکان، از پایه ، همراه با آموزش تصویری برگزار میگردد . کلاسها ی گروهی  زبان  فرانسه کودکان در ترم تابستان بصورت سه روز در هفته ،شنبه ،دوشنبه و چهارشنبه ساعت 2 تا 3.5 (هر جلسه 1.5 ساعت )  تشکیل میشود .لازم به ذکر است که کلاسهای زبان فرانسه کودکان ، بصورت خصوصی هم برگزار میشود. تعیین ساعت وروز کلاسهای خصوصی طبیعتا با استاد و زبان آموز عزیز میباشد .زبان فرانسه کودکان در آموزشگاه مفید  ، گروهی پویا و فعال است که از تکنیک های روز برای آموزش خردسالان و کودکان عزیز استفاده میکند . کلاسهای فرانسه کودکان بسیار شادتر و پربار تر از پیش در خدمت مادران و پدران مسئولیت پذیری که علاقه مندند فرزندانشان واقعا فرانسه را بیاموزند واز آن لذت ببرند ، میباشد .

 

 

دیدگاه شما چیست ؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>