فهرست ناوبری برگه ها

آموزش زبان انگلیسی، فرانسه، آلمانی، اسپانیایی و ...

تغییر قوانین مهاجرت به کبک

از 1 آگوست 2013 (10 مرداد 1392) تغییراتی در فرآیند و قوانین مهاجرت به کبک ایجاد شده است و بخشی از این تغییرات مربوط به زبان است که به افزایش میزان مهارت زبان فرانسه تاکید می‌کند. اگر هم اکنون قصد مهاجرت به کبک را دارید باید بدانید که مهارت‌های نوشتاری و شفاهی زبان فرانسه شما باید در سطح متوسط رو به پیشرفته (B2)باشد. طبق گفته سازمان مهاجرت و جوامع فرهنگی کبک “این تغییرات نه تنها برای زندگی بهتر مهاجران بلکه در جهت افزایش شانس آن‌ها برای یافتن کاری مناسب است.”

مهاجرت به کبک

زبان رسمی و اول ایالت کبک، فرانسه است. هرچند که تمامی سازمان‌های دولتی، بانک‌ها، ادارات و … موظفند که کارکنانش به هر دو زبان انگلیسی و فرانسه مسط باشند اما ممکن است در اماکن عموممی و یا مغازه اگر انگلیسی صحبت کنید جوابی دریافت نکنید. به همین دلیل، داشتن دانش کافی در زبان فرانسه پس از رشته تحصیلی مناسب، اولین اولویت موفقیت در مهاجرت به کبک می‌باشد. به طور مثال 76% افرادی که به عنوان کارگر ماهر (Skilled worker) در سال 2012 به کبک مهاجرت کردند تسلط به زبان فرانسه داشتند اما در مورد مهاجران دیگر مثل سرمایه گذارن و یا تجار این آمار روندی کاهشی داشته و 9 نفر از 10 نفری که به عنوان سرمایه گذار قصد مهاجرت به کبک را داشتند نمیتوانستنند فرانسه صحبت کنند پس برای اینکه میزان مهاجرت به کبک را محدود کنند تغییراتی در فرآیند و قوانین مهاجرت به کبک ایجاد شده است.

قوانین مهاجرت به کبک

داشتن نمره آیلتس 5.5 و نمره فرانسه (B2) و برای رشته های صفر امتیازی، ارائه 4 سال سابقه کار و نمره آیلتس بالای 6.5 و یا نمره زبان فرانسه بالای (B2) ضروری است. همچنین لینک‌های زیر می‌توانند اطلاعات مفیدی به شما بدهند.

سایت سازمانی مهاجرت به کبک

سایت رسمی اطلاعات در مورد بازار کار کبک و کانادا و برای بازبینی مشاغل در سال 2013 لینک مهاجرت به کبک نیز معتبر می‌باشد.

مشاوره برای مهاجرت به Quebec

با توجه به تغییرات حاصل شده و ضرورت داشتن مدرک فرانسه TEF و یا TCF- کبک، موسسه زبان مفید با داشتن اساتید مجرب در زمینه آموزش فرانسه و افزایش توانایی شما در مدت زمان اندک، داشتن اطلاعات به روز در باره قوانین مهاجرت به کبک و همچنین برخورداری از وسایل آموزشی مناسب، کلاس‌های فرانسه خود را برگزار کرده است. برای یافتن اطلاعات کافی از نحوه برگزاری کلاس‌ها میتوانید به صفحه تماس با ما مراجعه کرده و با مشاورین موسسه مفید در ارتباط باشید. همچنین برای مشاوره جهت مهاجرت به کبک می‌توانید با شماره تماس ما 22653730 تماس بگیرید.

یک دیدگاه

دیدگاه شما چیست ؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>