فهرست ناوبری برگه ها

آموزش زبان انگلیسی، فرانسه، آلمانی، اسپانیایی و ...

بانک اطلاعاتی سرویس جستجو جی آر ای GRE Search Service

همانطور که بارها در مقالات مختلف موسسه مفید آورده شده است آزمون جی آر ای با هدف سنجش توانایی‌ها و معلومات فارغ التحصیلان برگزار می‌شود و معمولا برای ورود به مقاطع کارشناسی ارشد و بالاتر مورد نیاز است. در این مقاله تلاش کرده‌ایم شما را با یکی از امکانات موجود در سایت رسمی آزمون جی آر ای ( ETS) با نام سرویس جستجوی جی آر ای آشنا کنیم.  بانک اطلاعاتی  سرویس جستجوی جی آر ای توسط بسیاری از دانشگاه‌ها و تحصیلات تکمیلی استفاده می‌شود و به این ترتیب بسیاری از دانشگاه‌ها، دانش آموزان منطبق با ایده آل خود را پیدا می‌کنند.

استفاده از سرویس جستجو جی آر ای (GRE)

برای عضویت در سرویس جستجو جی آر ای می‌توانید هنگام ثبت نام آزمون جی آر ای در این بانک اطلاعاتی هم عضو شوید. در غیر این صورت، اگر مثلا آزمون جی آر ای خود را قبلا داده‌اید و یا بعدا می‌خواهید آزمون دهدید باز هم می‌توانید با انجام شرایط زیر به راحتی و به صورت مجانی عضو بانک اطلاعاتی خدمات جستجوی جی آر ای (GRE) شوید. یکی از مزیت‌های عضویت در سرویس جستجو جی آر ای این است که دانشگاه‌ها هم از این سرویس استفاده می‌کنند تا طبق ایده‌آ‌‌ل‌های خود دانشجویان منتخب را انتخاب کنند. با قرار دادن مشخصات گفته شده در این سرویس می‌توانید با بسیاری از دانشگاه‌ها در ارتباط باشید و از آنها ایمیل دریافت کنید.

با عضویت در سرویس جستجوی جی آر ای می‌توانید از برنامه آموزشی بسیاری از دانشگاه‌ها مطلع شوید و حتی اطلاعات مربوط به نحوه پذیرش در دانشگاه‌ها و نحوه گرفتن کمک هزینه تحصیلی دانشگاه‌ها را با ایمیل دریافت کنید.

عضویت در سرویس جستجو جی آر ای با ساختن نام کاربری

عضویت در سرویس جستجو جی آر ای با ساختن نام کاربری

اطلاعات مورد نیاز برای عضویت در سرویس جستجوی جی آر ای

اطلاعاتی که برای عضویت در بانک اطلاعاتی سرویس جستجوی جی آر ای از شما می‌خواهند عبارت است از:

 مشخصات فردی: شامل (آدرس- جنسیت- نژاد – وضعیت شهروندی- شماره تلفن و آدرس ایمیل)

زمینه تحصیلی و کاری: شامل (وضعیت فعلی آموزشی- اسم دانشگاهی که مدرک کارشناسی خود را گرفته‌اید، معدل، رشته تحصیلی و تاریخ فارغ التحصیلی و همچنین تجربه‌های کاری بعد از فارغ التحصیلی را باید وارد کنید)
هدف تحصیل: در این قسمت باید تمایل خودتان را به رشته‌هایی که می‌خواهید در آن ادامه تحصیل بدهید  و همچنین روشی که برای درس خواندن می‌پسندید را مشخص کنید (مثلا روش مجازی و یا به صورت حضوری). تاریخ مورد نظر برای ثبت نام در نهاد مورد نظر خود را نیز بیان کنید.

 

دیدگاه شما چیست ؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>