فهرست ناوبری برگه ها

آموزش زبان انگلیسی، فرانسه، آلمانی، اسپانیایی و ...

آموزش زبان

دوره های ترمیک

این دوره به زبان آموزانی پیشنهاد می‌شود که از جهت زمانی در محدودیت خاصی قرار ندارند و قصد آموختن زبان خارجی را در میان مدت دارند. همچنین زبان آموزانی که قصد شرکت در آزمون‌های بین‌المللی مانند IELTS و (TOEFL (iBT و TEFQ و TCFQ را میان مدت داشته باشند، این دوره برایشان بهترین انتخاب خواهد بود. در حالت کلی این دوره از جهت زمان بندی و طول مدت بسیار اصولی بوده و برای کارمندان و یا محصلین بهترین انتخاب می‌باشد.

اما با توجه به اینکه امروزه اکثر زبان آموزان قصد یادگیری زبان های خارجی را حداقل زمان دارند، به زبان آموزان توصیه می شود در کلاس های فشرده و نیمه فشرده موسسه حضور پیدا کنند.

مشخصات دوره

مدت هر دوره (ترم) پانزده جلسه می باشد.

هر هفته سه جلسه و هر جلسه نود دقیقه برگزار می شود.

طول مدت هر ترم پنج هفته می باشد.

دوره های نیمه فشرده

شرکت در این دوره ها به زبان آموزانی پیشنهاد می‌شود که از جهت زمانی در محدودیت می‌باشند و مجبور هستند در بازه زمانی کوتاه حجم اطلاعات بالایی را دریافت کنند.

 این دوره فاصله ی بین دوره های فشرده و ترمیک را پر می کند و به زبان آموزان این امکان را می دهد تا حجم منطقی و قابل ملاحظه ای از اطلاعات را در طی شش ساعت آموزش بیاموزند و در زمان کافی در طول هفته مطالعه و مرور نمایند.

مشخصات دوره نیمه فشرده

مدت هر دوره پانزده جلسه می باشد.

هر هفته دو جلسه ی ۱۸۰ دقیقه ای برگزار می شود.

طول مدت هر دوره هشت هفته می باشد.

دوره های فشرده

شرکت در این دوره به زبان آموزانی پیشنهاد می‌شود که از جهت زمانی در محدودیت می‌باشند و مجبور هستند در بازه زمانی کوتاه حجم اطلاعات بالایی را دریافت کنند. نُه ساعت آموزش در هفته برای کسانی توصیه می شود که وقت کافی برای مرور و مطالعه مطالب آموزش داده شده را دارند. در غیر این صورت، زبان آموزانی که در طول روز کار می کنند و وقت کافی برای مطالعه و مرور مطالب آموزش داده شده را ندارند، مضر بوده و آنها را در این مسیر دلسرد نموده و از ادامه راه باز می دارد.

این دوره صرفاً در صورتی مفید می‌باشد که زبان آموز قادر به پردازش این حجم از اطلاعات بوده و فرصت کافی مطالعه و مرور را داشته باشد که در این صورت این دوره بسیار کارا و موثر خواهد بود.

در انتها باید گفت در صورتیکه مدت زمان کافی برای مطالعه ندارید، این دوره را به شما پیشنهاد نمی‌کنیم.

مشخصات دوره فشرده

مدت هر دوره پانزده جلسه می باشد.

هر هفته سه جلسه ی  ۱۸۰ دقیقه ای برگزار می شود.

طول مدت هر دوره پنج هفته می باشد.

دوره های خصوصی

کلاسهای خصوصی در این موسسه، با توجه به زمانهای آزاد اساتید و مطابق با خواسته ی زبان آموز توسط آموزشگاه هماهنگ می شود.

برگزاری دوره های خصوصی تا قبل از ساعت 18 میسر می باشد و برگزاری آن در ساعات بعد از آن به دلیل برگزاری کلاس های گروهی با هماهنگی قبلی و در صورت امکان میسر می باشد.

پیرامون دوره های خصوصی باید گفت این دوره ها بر اساس نیاز زبان آموز طراحی می شوند و مقاصد مختلفی را دنبال می کنند. در صورتیکه زبان آموز اهدافی را برای شرکت در آزمون های بین المللی زبان دارد، پیشنهاد می شود به برنامه ریزی آموزشی که توسط مدیر گروه مربوطه مشخص می گردد اعتماد نموده و با سعی و تلاش خود موفقیت آموزشی دوره را تضمین نماید.

مشخصات دوره

با توجه به دینامیک بودن دوره ها، سطح آنها و کشش زبان آموز می توان زمان هر جلسه را تعیین نمود.

جهت حصول بهره وری بالا از زمان آموزش، مدت زمان پیشنهادی هر جلسه کلاس از سوی موسسه نود دقیقه می باشد.

دوره های آخر هفته

شرکت در این دوره به زبان آموزانی پیشنهاد می‌شود که به دلیل مشغله کاری در طول هفته امکان شرکت در کلاس‌های بین هفته را ندارند. میزان مطالب آموزشی معادل دوره های ترمیک می باشد با این تفاوت که مطالب در طول یک روز آموزش داده می شوند. تأثیر این دوره ها هنگامی مشخص می شود که زبان آموز تکالیف مشخص شده توسط اساتید را به طور منظم در ساعات روز انجام دهند و این مسولیت ها را تا یک روز مانده به زمان برگزاری کلاس به تعویق نیاندازند.

این کلاس‌ها در روزهای پنجشنبه و جمعه برگزار می‌شوند.

مشخصات دوره

مدت هر دوره (ترم) پانزده جلسه نود دقیقه ای می باشد.

هر هفته سه جلسه نود دقیقه‌ای برگزار می شود.

مدت هر ترم پنج هفته می باشد.

دوره های خارج از موسسه

این دوره ها برای کارکنان ادارات، موسسات و نهاد های دولتی و خصوصی که قصد آموختن زبان خارجی دارند طراحی گردیده است.

با توجه به دینامیک بودن دوره، زمان و محل برگزاری آن از طریق هماهنگی قبلی موسسه و نهاد متقاضی و بر اساس حصول راندمان حداکثری آموزشی طراحی می گردد.

مشخصات دوره

پیشنهاد موسسه برای این دوره ها برگزاری کلاس هایی مشابه دوره های ترمیک می باشد.