فهرست ناوبری برگه ها

آموزش زبان انگلیسی، فرانسه، آلمانی، اسپانیایی و ...

گروه آموزشی انگلیسی

انگلیسی

انگلیسی

 

چرا باید زبان انگلیسی را بیاموزیم؟

698

یادگیری زبان انگلیسی که خواهی نخواهی به زبان ارتباط مردم دنیا بدل شده است دراولویت کاری تاجران، دانش پژوهان و …قرارمیگیرد.البته منظور از یادگیری، کسب تواناییهای لازم به اندازه سخن پردازانی مانند شکسپیرومیلتن نیست بلکه تا حدی است که بتوان دریافت کدام واژه چه مفهومی میتواند داشته باشد.

به دلیل تاثیر بالای نظامی، اقتصادی، علمی، سیاسی و فرهنگی بریتانیا بر جهان پس از سدهٔ هجدهم و تاثیر ایالات متحده آمریکا از سدهٔ بیستم میلادی به این سو، این زبان در سطح جهان گسترش یافته و به عنوان زبان دوم، زبان میانجی و زبان اداری در بسیاری نقاط جهان کاربرد پیدا کرده‌است.

زبان انگلیسی به عنوان زبان مادری در کشورهای انگلستان، آمریکا، کانادا، استرالیا، ایرلند، نیوزلند، آفریقای جنوبی، غنا و بسیاری کشورهای دیگر کاربرد دارد.

آيا هيچ فکر کرده‌ايد که دسترسي به اطلاعاتي که ديگران از آن بي‌بهره‌اند، چقدر مي‌تواند جالب باشد؟ يا صحبت کردن با افراد جالبي که ديگران نمي‌توانند با آنها ارتباط برقرار کنند؟ يا تحت تأثير قرار دادن اطرافيانتان هر موقع که دهانتان را باز مي‌کنيد؟

امروزه کاربرد زبان های خارجی به خصوص زبان انگلیسی در زندگی روزمره غیر قابل انکار است . تقریبا تمام اقشار جامعه و تمام سنین کمابیش  با زبان انگلیسی سر و کار دارند .

برگزاری کلاس های زبان انگلیسی در خانه زبان مفید

گروه آموزشی انگلیسی خانه زبان مفید ، کلاسهای آموزشی خود را در راستای نیازهای امروز جامعه ارائه میدهد . علاقه مندان به فراگیری زبان انگلیسی با پیوستن به گروه آموزشی انگلیسی مفید ،  کیفیت بالای آموزش با اساتید نیتیو و یا متخصص و برجسته در زمینه ی این زبان را تجربه خواهند کرد .

دوره های زبان انگلیسی آموزشگاه زبان مفید در سطوح کاملا مبتدی تا پیشرفته به صورت کلاس های گروهی، نیمه خصوصی و خصوصی برگزار می شوند.

● طول دوره های گروهی 12 جلسه بوده و کلاس های نیمه خصوصی و خصوصی به صورت 10 جلسه ای ثبت نام می شوند.

2 28

شروع ثبت نام کلاس های زبان انگلیسی IELETS و TOEFL و Pre-IELTS و Pre-TOEFL صبح و بعد از ظهر همراه با تخفیف ویژه

ielts 1

برای اطلاعات بیشتر بر روی یکی از گزینه های زیر کلیک کنید

 

متد آموزشی

متد آموزشی

جدول ترم ها

جدول ترم ها