فهرست ناوبری برگه ها

آموزش زبان انگلیسی، فرانسه، آلمانی، اسپانیایی و ...

گروه آموزشی اسپانیایی

اسپانیایی

اسپانیایی

آیا دانستن زبان اسپانیایی مهم است؟

زبان اسپانیایی یکی از زبان های مشتق شده از زبان لاتین می باشد که امروزه در ۲۶ کشور دنیا به عنوان زبان مادری و زبان دوم صحبت می شود و با بیش از ۸۵۰ میلیون جمعیت، اسپانیایی زبان جزء سومین و یکی از پر کاربردترین زبانهای دنیا به شمار می رود و این سبب می شود که شما بتوانید به کشور های زیادی سفر کرده و با بخش بسیار بزرگی از مردم جهان در ارتباط بیایید. زبان اسپانیایی از نظر دستور زبان،  پیچیده تر از زبان انگلیسی ، اما از نظر تلفظ بسیار ساده تر از آن می باشد.

زبان اسپانیایی به دلیل شیوایی و آهنگ کلام دلنشینی که دارد همواره یکی از محبوب ترین زبان های بیگانه برای یادگیری در جهان بوده و هست و از این رو در کشور ما نیز طرفداران زیادی دارد.

علاوه بر این فراگیری زبان اسپانیایی به شما این امکان را می دهد تا از اشعار زیبا، موسیقی معروف و فوق العاده ی آن و بسیاری مزیت های فرهنگی و ادبی این زبان بهره مند شده و از آن ها لذت ببرید.

برگزاری کلاس های زبان اسپانیایی در خانه زبان مفید

گروه آموزشی اسپانیایی خانه زبان مفید متشکل از اساتید ایرانی و اسپانیایی زبان مجرب سعی بر این دارد تا این زبان را به کاربردی ترین شیوه ی ممکن به شما آموزش دهد. متدی که در آن شما خیلی زود صحبت کردن به این زبان را آغاز خواهید کرد و قادر خواهید بود در سطح خود در بحث ها شرکت کنید. در این سیستم علاوه بر کتب آموزشی، با استفاده از کتاب ها و جزوات مکمل و ابزار کمک آموزشی مانند مولتی مدیا و دیدن برنامه های اسپانیایی زبان و موسیقی های این کشورها سعی می شود شما را به توانایی بالایی از درک این زبان رساند.

دوره های زبان اسپانیایی خانه زبان مفید در سطوح کاملا مبتدی تا پیشرفته به صورت کلاس های گروهی، نیمه خصوصی و خصوصی برگزار می شوند.

● طول دوره های گروهی 12 جلسه بوده و کلاس های نیمه خصوصی و خصوصی به صورت 10 جلسه ای ثبت نام می شوند.

برای اطلاعات بیشتر بر روی یکی از گزینه های زیر کلیلک کنید
جدول ترم ها

جدول ترم ها

متد آموزشی

متد آموزشی

دیدگاه شما چیست ؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>