فهرست ناوبری برگه ها

آموزش زبان انگلیسی، فرانسه، آلمانی، اسپانیایی و ...

آزمون آیلتس IELTS

تا کنون حتما شنیده اید که افراد مختلف برای نشان دادن مسلط بودن بر زبان انگلیسی از جمله “من آیلتس دارم” استفاده می کنند، ولی اغلب نمی گویند که چه نمره ای در آزمون آیلتس کسب کرده اند.

آزمون بین المللی آیلتس بر خلاف آزمونهای رایج در کشور ، داوطلب را به دو دسته قبول شده و رد شده تقسیم نمی کند؛ بدین معنا که شما با هر میزان آمادگی که در آزمون آیلتس شرکت کنید مدرک  IELTS به شما اعطا خواهد شد، ولی نمره کسب شده است که میزان تسلط شما بر محتوای آزمون را نشان می دهد .

آزمون بین المللی IELTS در دو غالب GENERAL و ACADEMIC برگزار می شود که همانطور که از اسم این دو غالب مشخص است. نوع اول آزمون آیلتس برای اهداف عمومی مثل اقامت اعتبار دارد و دیگری برای تحصیل در دانشگاه های سایر کشورها .تفاوت این دو غالب در بخش Reading  و Writing  است .

آمادگی آزمون آیلتس

برای آمادگی آزمون آیلتس تنها دانش نمی تواند به شما کمک کند ، بلکه تسلط بر تکنیک ها و راه کار های آن بسیار راه گشا خواهد بود .

کتابهای مرجع زیادی برای آمادگی آزمون آیلتس وجود دارد که معتبر ترین ناشرین جهانی آنها را به بازار عرضه می کنند . از کاربردی ترین و معروف ترین کتاب های مرجع می تواند به سری کتابهای Cambridge IELTS اشاره کرد که در 9 جلد در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد و هر جلد آن شامل چند آزمون آیلتس با نمونه پاسخ برای بخش Writing  و کلید پاسخ ها برای سنجش درستی پاسخ ها است.

میزان آمادگی روانی برای شرکت در آزمون آیلتس یک اصل حیاتی است که به دست آوردن آن می تواند مستقیما در میزان آمادگی دانشی شما برای آزمون دخیل باشد ،بدین معنا که شما باید از تمام مراحل آزمون آیلتس ، مدارک مورد نیاز برای شرکت، چگونگی برخورد با آزمون گیرندگان و مقدار زمان داده شده برای پاسخ به بخشهای مختلف آگاه باشید.

آمادگی آزمون آیلتس

آمادگی آزمون آیلتس

در این راستا لینکهای زیر را پیشنهاد می کنیم :

چیزهایی که باید به همراه داشته باشید

http://www.achieverspoint.com/ielts/ielts-test-day.htm

نصایح و نکاتی که باید در مورد روز آزمون آیلتس بدانید

http://www.ieltsessentials.com/prepare/test_day_advice.aspx

در هنگام برگزاری آزمون

http://www.ielts.org/test_takers_information/test_takers_faqs/sitting_the_test.aspx

دیدگاه شما چیست ؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>