فهرست ناوبری برگه ها

آموزش زبان انگلیسی، فرانسه، آلمانی، اسپانیایی و ...

آزمون آنلاین تعیین سطح فرانسه

آزمون آنلاین تعیین سطح انگلیسی در موسسه زبان مفید با استقبال خوبی مواجه شده است بر آن شدیم تا آزمون آنلاین تعیین سطح فرانسه را نیز برگزار کنیم تا شما دانش آموزان زبان فرانسه نیز از این امکان برخوردار شوید. موسسه زبان مفید از اساتید با تجربه فرانسه خود جهت برگزای این آزمون آنلاین استفاده کرده است. نحوه تعیین سطح فرانسه در این آزمون آنلاین به صورت زیر است.

نحوه نمره در آزمون آنلاین تعیین سطح فرانسه

اگر نمره آزمون آنلاین تعیین سطح فرانسه شما بین 0-15 % باشد شما در سطح Débutant هستید و میتوانید در ترم A1-1 ثبت نام کنید. یعنی شروع کننده هستید.

  1. اگر نمره تعیین سطح فرانسه شما بین 30-15 % باشد شما در سطح Élémentaire یا همان سطح مبتدی هستید و میتوانید در ترم A1 ثبت نام کنید.
  2. اگر نمره آزمون آنلاین تعیین سطح فرانسه شما بین 30-45 % باشد شما در سطح Intermédiaire یا همان سطح متوسط هستید و میتوانید در ترم A2 ثبت نام کنید.
  3. اگر نمره تعیین سطح فرانسه شما بین 60-45 % باشد شما در سطح Supérieur یا همان نیمه پیشرفته هستید و میتوانید در ترم B1 ثبت نام کنید.
  4. درصورتیکه نمره آزمون آنلاین تعیین سطح فرانسه شما بین 60-80 % باشد شما در سطح Avancé یا همان سطح پبشرفته هستید و میتوانید در ترم B2 ثبت نام کنید.
  5. و در نهایت اگر نمره آمون آنلاین تعیین سطح فرانسه شما بین 80- 100% باشد سطح زبان فرانسه شما Perfectionnement است که همان سطح کاملا پیشرفته است و کلاس مناسب با سطح شما آخرین کلاس یعنی C1 است.

برای کسب اطلاعات بیشتر از سطوح مختلف زبان میتوانید به مقاله دیگری با همین عنوان که در سایت موسسه زبان مفید آورده شده است مراجعه کنید. این سطوح تعیین سطح برای زبان انگلیسی به صورت اختصاصی مطرح شده است حال آنکه برای سایر زبان ها هم سطوح تعیین سطح به همین صورت است. در اینجا ما قسمتی از این مقاله را برای شما آورده ایم.

اکثر اوقات وقتی زبان آموزان برای شرکت در کلاس‌ زبان مراجعه می‌کنند می‌گویند که قبلا زبان خوانده‌اند و سطح زبان انگلیسی خود را متوسط و یا پیشرفته می‌دانند اما وقتی توسط معلمان تعیین سطح می‌شوند میزان مهارتشان کمتر از چیزی است که ادعا می‌کنند. یکی از علت‌ها این است که اکثر زبان آموزان شناختی از سطوح مختلف زبان انگلیسی ندارند. این مقاله در جهت شناخت سطح‌های زبان انگلیسی به زبان آموزان تهیه شده است.

 

لطفا پس از پایان آزمون، نمره خود و مطالب جدیدی که یاد گرفته اید را در بخش نظرات همین صفحه با دیگران به اشتراک بگذارید.

آزمون آنلاین تعیین سطح فرانسه

Let's start the quiz "آزمون آنلاین تعیین سطح فرانسه"!
You will be asked 20 questions

دیدگاه شما چیست ؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>